بزرگ کردن لب با تزریق ژل و بوتاکس

ژل یکی ازموادی می باشد که می تواند هرگونه چین وچروک درصورت را ازبین ببرد.این ماده برای از بین بردن خطوط عمیقی که بر روی پوست ایجاد شده بسیار موثر می باشد. تزریق ژل برای حجیم کردن لب هم بسیار مفید می باشد. این ماده می تواند جهت شل شدن پوست هم استفاده شود و برای ازبین بردن خطوط زیرچشم ،پیشانی وبین ابروها هم کاربرد بسیاری دارد.

نوع ژل و تکنیک هایی که برای تزریق این ماده استفاده می شود در دست یابی به نتیجه دلخواه بسیار اهمیت دارد. تعداد فراوانی ژل وجود دارد که متاسفانه تعدادی از آن ها غیر استاندارد می باشد. براساس نوع نیاز باید از ژل های استاندارد استفاده شود.بعد از تزریق ژل و بوتاکس لب ، براساس تجربیات بدست آمده بیمار هیچ گونه دردی احساس نخواهد کردو چهره او بعد از تزریق به چهره ای بدون هیچ چین و چروک و خطوط تبدیل خواهد شد و لب های او بعد از تزریق ژل حجیم می شود.

هیچ گونه دردی در روش تزریق ژل احساس نمی شود و تزریق آن آرام وبدون هیچ سختی انجام میشود. شما بعداز انجام این تزریق احساس رضایت خواهید داشت. هیچ محدودیت سنی برای تزریق ژل وجود ندارد و این تزریق می تواند برا ساس نیاز افراد برای هرسن وگروهی تزریق شود.خوشبختانه تابه حال تزریق ژل در لب ، بوسیله پزشکان منع نشده است. شما می توانید بعد از تزریق ژل و بوتاکس در لب ،بدون هیچ درد وشرایط دردناکی به خانه بروید.خوشبختانه براساس تجربیات بدست آمده بعد از تزریق ژل هیچ گونه کبودی وتورم بروی پوست بیمار مشاهده نمی شود.

اگرشما از خطوط اطراف لب خود ناراضی هستید و می خواهید زیباتر شوید و لب های خود را حجیم ترکنید و نیاز دارید که پوست خود را ،بدون انجام هیچ عمل جراحی و استفاده از یک روش امن واستاندار جوان سازی نمایید باماهمراه شوید تابه شما کمک کنیم تابهترین راه ممکن را برای انجام این اقدامات انتخاب کنید.

بزرگ و حجیم کردن لب

پزشک،با ایجاد وتغییر در لب شما جوری که باچهره شمامتناسب باشد یک ساختارطبیعی به چهره شما می دهد. تزریق ژل  و بوتاکس برای بزرگ و حجیم کردن لب یکی از روش های امن وارزان میباشدکه به مراتب ازجراحی های زیبایی باصرفه ترمیباشد.

متخصص زیبایی ، به شما بهترین مواد را برای رسیدن به یک ظاهر متناسب ودلخواه پیشنهادمی کند. واین بستگی به موارد زیر دارد:

-نوع پوست

- لب خودرابه چه حالی مایلید تغییردهید

- تاچه مدتی مایلید که این مواد بر روی لب شما باقی بماند.

روش و نحوه انجام

ممکن است همه شما دوست داشته باشید لب های حجیمی به صورت طبیعی داشته باشید. حالا شما می توانید با تزریق ژل و بوتاکس در لب به آرزوی خود برسید. بوسیله یک سوزن کوچک  ژل های غیر حیوانی در لب شما تزریق می شود. تزریق ژل نرم درلب یکی از ساده ترین روش هایی می باشد که برای بزرگ کردن لب استفاده می شود.  بوتاکس ، یکی از بهترین روش ها برای ازبین بردن خطوط وچروک ها ی اطراف دهان میباشد و برای بزرگ کردن لب بدون جراحی هم مناسب است.

تزریق ژل لب باعث حجیم کردن لب وتغییرحالت لب هامی شود. پزشک،سعی می کند که با تزریق ژل لب های بیمار حالت طبیعی وظریف داشته باشد درحالیکه حجیم تر شده و ساختارتارش تغییرکرده است. تزریق ژل برای خانم هاوآقایان که برا اثر افزایش سن لب هایشان حجم خود را ازدست داده اند وصاف شده اند مفید می باشد.زمانیکه ژل تزریق می شود وارد کلوژن های طبیعی پوست در همان ناحیه می شود و به قسمت های دیگر حرکت نخواهد کرد. ژل به راحتی با بدن سوخت و ساز می کند و سمی نمی باشد. میزان ماندگاری این تزریق برای هرفردی با فرددیگر متفاوت می باشد و معمولا بالاتر از ۹ ماه اثر آن برروی چهر ه ماندگار می باشد. و بعداز ۹ ماه می تواند درصورت نیاز دوباره ترمیم شود. نتیجه این تزریق کاملا فوری می باشد و هیچ گونه اثرجانبی ندارد مگر در موارد نادری گاهی همراه باتورم های خفیف وکبودی همراه می باشد. برای بیشتر ازبیماران این تزریق همراه با بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار هیچ دردی هنگام تزریق حس نخواهد کرد .

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب برای حجیم کردن لب بسیا ر رایج میباشد مخصوصا یک روش بدون نیاز به عمل جراحی برای نوجوانان می باشد این روش برا ی همه افراد چه مرد وچه زن درتمامی سنین برا ی حجیم ترکردن لب وتغییرحالت لب استفاده میشود.بعضی از ژل ها به صورت موقت میباشند درحالیکه تعدادی دیگر دارای اثرماندگارتر و پایدارتر میباشند برای انتخاب نوع ژل باید از توضیحات پزشک استفاده کنیم .ژل های موقت برای افرادی استفاده میشود که میخواهند لب هایشان پف کند یا پرشود اما ژل های دائم برای کسانی که ا ز حالت لب های خود ناراضی هستند و میخواهند با تزریق ژل یک ظاهرمتفاوتی پیدا کنند استفاده میشود.

تزریق بوتاکس درلب

درخیلی از جشن هایی که فرش قرمز پهن میکنند وهمه مردم حضوردارند هرساله چندین بار ازجراحان زیبایی برای انجام این تزریقات تقدیرمیشود. تزریق بوتاکس به شما کمک میکند تا لب های برآمده جذابی داشته باشید ورضایت شما راجلب میکند.

متفاوت ازتزریق کلوژن ،بوتاکس درابتدابرای درمان چین وچروک ها استفاده میشد. تزریق بوتاکس قابل مقایسه با کرم ها وژل هایی که درابتدا برای حجیم کردن و پروتز لب ها استفاده میشد نمی باشد.

نحوه ی تزریق بوتاکس به این صورت است که بوتاکس با استفاده ازسوزن بسیار خوب درماهیچه های لب معمولا چندین بار برای رسیدن به نتیجه مطلوب انجام میشود.اگرچه تزریق این سوزن در لب کمی دردناک میباشد اما تزریق بوتاکس بسیار سریع وبدون درد انجام میشود. خیلی از بیماران درد تزریق بوتاکس را به درد نیش زنبورعسل تشبیه میکنند. انجام این تزریق درحدود ۵ تا ۳۰ دقیقه طول میکشد.تزریق لب اگربه صورت موقت انجام شود میتواند درصورت نیاز چندین بار ترمیم شود.شما باید انتظارداشته باشید که پف لب شما بعداز۲ یا ۴ماه ازبین برود.

اقدامات بعد از تزریق ژل و بوتاکس

-شمامیتوانید بعد از انجام تزریق ژل از مواد آرایشی استفاده کنید وهیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت.

-استفاده از بسته های یخ برروی لب خود می تواند تورم و درد در ناحیه لب را از بین ببرد.

-مصرف پاراستامول برای چند روز می تواند برا ی کاهش درد موثرباشد.

- ماساژدادن نواحی که پزشک به بیماران آموزش می دهد بسیارموثرمیباشد اما باید بادقت انجام شود که به لب ها آسیبی نرسد.

- استفاده آرنیکا بدون نسخه پزشک برای کاهش تورم ودرد بسیار نتیجه بخش میباشد.

- می توانید درهمان روز لب های خود را بادکنید

-درهمان روزبعدازتزریق ژل بالب های خود هیچ گونه تستی انجام ندهید لب های شما به استراحت نیاز دارند.

- جلوگیری ازاستفاده ازحمام آفتاب ویا خوابیدن درآفتاب به مدت ۴۸ ساعت

- جلوگیری ازماساژ لب ها بادستهای کثیف

هرگونه درد و ناراحتی بعد از تزریق ژل به فردبستگی دارد.درد ناشی ازتزریق ژل در بدترین شرایط مانند یک گزیدگی خفیفی می باشدکه درحدود۵ ثانیه می باشد وبیشتر افراد این درد را هم احساس نمی کنند.درحالیکه بوتاکس در استرالیا فقط بااستفاده ازداروی اس ۴ انجام می شود به این معنی است که این دارو باید با تجویز پزشک وتحت نظر اومصرف شود.

میزان ماندگاری

میزان ماندگار ی ژل ها ازیک بیمار تابیمار دیگر وبراساس نوع استقامت ماهیچه ها ی صورت هرفرد متفاوت میباشد. اما به طورمیانگین بیشترین ماندگاری بین ۳ تا ۵ ماه بوده است.گزارشات نشان داده است بیشترین پایداری این مواد ۹ ماه هم بوده است بعدازانجام این درمان بیماران درمرحله بعد درمان کمتری برای ترمیم نیاز دارند.

تزریق بوتاکس در نواحی مختلف پوست

بوتاکس میتواند در نواحی از پوست که دارای خطوط است استفاده شود مانند پیشانی ،بین ابروها ، خطوط زیرچشم درمواردی هم میتواند برای ازبین بردن خطوط اطراف دهان یا خطوط خنده، خطوط گردن وچانه استفاده شود. خانمها برای اینکه جذاب تر ونشان داده شوند تزریق ژل را برای برآمده شدن لب ها بااثرات جانبی کمتر انتخاب میکنند.

هزینه

هزینه تزریق بوتاکس به میزان بوتاکسی که مصرف می شود بستگی دارد. و براساس عمق خطوط روی پوست میزان بوتاکس مشخص میشود هرچه خطوط عمیق ترباشد بوتاکس بیشتری مصرف میشود. تعداد زیادی مواد وجود دارد که براساس قیمتشان ،کیفیت های متفاوتی می توانند داشته باشند هرچه مواد باکیفیت تر باشد میزان دوام آن بیشترمی باشد که البته این موضوع در قیمت آن تاثیر گذار است. درهنگام انتخاب مواد باید دقت لازم را داشته باشیم . چهره ای با لب های خوش حالت می تواند ویژگی های صورت شما راکامل ترکند و چهره شما جذاب تر وجوان تربه نظر برسد. میزان قیمت پروتز لب و گونه براساس نوع جراح و میانگین هزینه برای پروتز متفاوت میباشد.  هزینه تزریق ژل نیز با توجه به ژل استفاده شده متفاوت است.هزینه‌های درمان برجسته‌سازی لب بسیار متنوع بوده و به نیازهای هر بیمار بستگی دارد. مهم‌ترین عوامل مؤثر در هزینه عمل‌های برجسته‌سازی لب شامل تبحر و تخصص جراح، مقدار کمی و نوع ژل‌های مورد استفاده می‌شود. باید به این نکته توجه کرد که هزینه تزریق چربی به لب گران‌تر از هزینه تزریق ژل به لب است.

مزایا

تزریق ژل هیچ گونه اثرات جانبی مانندقرمزی وتورم ندارد.بیمارانی که تزریق بوتاکس انجام میدهندبلافاصله بعداز تزریق میتوانند به فعالیت های اجتماعی خود بازگردند وبه طور طبیعی فعالیت های روزانه خودرا انجام دهند.

عوارض

تزریق بوسیله ژل و بوتاکس که برای حجیم کردن لب ها استفاده می شود کمترین خطررابرای بیماردرپی دارد تعدادی ازاین اثرات جانبی خفیف و رایج شامل موارد زیرمیباشد.

اگرشما برای حجیم کردن لب های خود از تکنیک های غیره حرفه ای استفاده کنید با عدم تناسب لبها ولبهای حجیم شده نامتعادل روبه رو خواهیدشد.تعدادی از بیماران با انجام تزریق ژل دچار اثرات جانبی بسیار جدی میشوند البته قبل از انجام این جراحی وضعیت سلامت بیماران به طورکامل کنترل میشود مانند مبتلایان به هرگونه حساسیت یا آلرژی باانجام این تست ها میزان خطرات بعداز تزریق ژل به لب به حداقل میرسد. هرگونه حساسیت به مواد بیهوشی میتواند باعث سوزش درلب ها شود.

خونریزی و هرگونه علائمی مانند دیابت ، زخم های پوستی ، مشکلات لخته شدن خون وعفونت میتواند روندبهبودبعدازتزریق ژل را به کاهش دهد.

اگردرهنگام تزریق ژل دچار سرماخوردگی هستید ویادچاراختلالات عصبی وفشارهای شدید هستید انتظاردست یابی به یک نتیجه دلخواه رانداشته باشید.درمورد اینکه چگونه به اهداف خود درمورد زیبایی خواهید رسید با پزشک مشورت کنیدتابهترین راه حل ها را دراختیارتان قراردهد.

بروز ناراحتی های خفیف

این ناراحتی ها بسیار طبیعی میباشد وبه خاطر تزریق سوزنی است که درلب انجام شده است.

کبودی

کبودی که روند طبیعی بدن میباشد،بعضی از افراد بیشتر ازافراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.این کبودی ها درحدود ۱ هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. کبودی میتواند درحدود۲ تا ۱۰ روز باقی بماند.

قرمزشدن

قرمزشدن پوست برای هر بیمار متفاوت میباشد اما حدود ۱۲ تا ۲۴ ساعت این قرمزی ها ازبین خواهد رفت .

تورم

تورم ،سوزش وقرمزی درناحیه ای که سوزن تزریق شده است. تورم در صورت کاملا طبیعی میباشد وبرای هربیمار متفاوت است به دلیل اینکه لب ها یکی ازحساسترین ناحیه ها درصورت میباشد هرگونه تورم روی آن کاملا طبیعی است.

طبیعی نبودن حالت لب ها

این مورد با ازبین رفتن تورم بهبود میابد.پزشک برای ازبین رفتن این حالت هابه شما ماساژدادن لب را  آموزش میدهد .