لیزر لیپولیز ران، شکم، پهلو و بازو

تا چندی پیش برای درمان چاقی موضعی از لیپوساکشن استفاده می شد که تا حدی غیر قابل اعتماد بود. ولی با پیشرفت علم می توان امروزه با استفاده از لیزر لیپولیز ران به صورت موضعی نسبت به درمان و رفع چاقی موضعی اقدام کرد. لیزر لیپولیز شکم و ران، بدون عوارض جانبی بود و می تواند به راحتی شما را از شر چربی های موضعی و چاقی برهاند و لاغری شکم و اندامی زیبا را برای شما به ارمغان بیاورد.

لیزر لیپولیز ران

لیزر لیپولیز ران، شکم، پهلو و بازو

اغلب با افزایش سن در پای شما چربی انباشته می شود. این مساله مخصوصا پس از زایمان در زنان صادق است، زیرا رسوب های چربی در قسمت داخلی و بیرونی ران قابل تشخیص تر هستند. بسته های بزرگ چربی در قسمت خارجی ران اغلب "کیسه های زینی" نامیده می شود. علاوه براین، بعضی از زنان و مردان نیز در باسن،زانو و کفل خود تجمع چربی دارند.
چربی اضافه پا باعث کاهش اعتماد به نفس می شود و بسیاری از زنان نمی توانند به راحتی شلوارک یا لباس مایو بپوشند، چرا که از وضعیت خودآگاه هستند. در صورتی که جزو این دسته از افراد هستید، دیگر نیازی نیست غصه بخورید!
خوشبختانه فناوری لیزر پیشرفته، از قبیل لیزر اسمارت لایپو می تواند تنها در یک جلسه مشکل چربی پای شما را برطرف کند. لیپوساکشن با لیزر اسمارت لایپو معمولا با بی هوشی موضعی صورت می گیرد و یک جلسه درمانی بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد.پزشک با استفاده از لیزر اسمارت لایپو بدون جراحی ران چربی هایی که در زیر پوست قرار دارد را ذوب می کند. علاوه بر ذوب کردن و برطرف کردن چربی پا، لیزر اسمارت لایپو همچنین کمک می کند تا برای بدست آوردن نتایج بهتر پوست شما سفت تر شود. از آنجایی که این روش درمانی از اواخر سال ۲۰۰۶ عرضه شده است، اکنون پزشک های مجربی در سراسر دنیا وجود دارد که تجربه و تجهیزات مناسب برای بدست آوردن نتایج موثر و بی خطر را دارند.
اگر شما یکی از میلیون ها نفری هستید که از چربی اضافی ناحیه پا رنج می برید و می خواهید بدانید که آیا روش لیزر لیپولیز برای شما مناسب است، به جلسه مشاوره محرمانه رایگان با متخصص لیزردرمانی ناحیه خود بروید.در ادامه به بحث لاغری با لیزر لیپولیز و هزینه لیزر لیپولیز می پردازیم.

مزایای روش لیپوساکشن با لیزر اسمارت لایپو مخصوص چربی ساق پا، داخل ران و خارج ران

 • جایگزین لیپوساکشن شکم و دیگر اندام ها به طور سنتی
 • چربی را ذوب می کند و سلول های چربی را از بین می برد
 • تحت بی هوشی موضعی صورت می گیرد
 • سریع و بهینه است و تنها بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد
 • زمان از کارافتادگی کم و زمان بهبودی سریع تری نسبت به روش های تهاجمی تر دارد
 • روشی ظریف و فوق العاده برای نواحی کوچک چربی/ چربی موضعی
 • فن آوری لیزر سلول های چربی را از بین می برد و تولید کلاژن برای سفت شدن بافت را تحریک می کند.
 • روشی با حداقل تهاجم: کانولای بسیار کوچک= برش بسیار کوچک و عدم نیاز به بخیه

لیپوساکشن شکم با لیزر اسمارت لایپو

لیزر لیپولیز ران، شکم، پهلو و بازو
انجام لاغری شکم و پهلو کار دشواری است! هر ساله، بیش از صدها هزار نفر در دنیا از روش لیپوساکشن بدون درد با لیزراسمارت لایو ، لیزر لیپولیز یا لیپوساکشن سنتی استاده می کنند تا چربی ناحیه شکم را از بین ببرند. کوچک کردن شکم شایع ترین عملی  است که در این روش ها درمان می شود.
گاهی اوقات، مهم نیست چه رژیم غذایی یا چه نوع فعالیت ورزشی ای دارید، به نظر می رسد که لاغری شکم و پهلو امکانپذیر نیست.عوامل زیادی وجود دارد که بر انباشت چربی در ناحیه شکم تاثیر می گذارد که از جمله آنها می توان به سن، ژنتیک، بارداری، رژیم غذایی و غیره اشاره کرد. چربی شکم شایع ترین ناحیه از بدن است که جراحان پلاستیک و جراحان زیبایی با آن سرو کار دارند. پزشک های مجربی در سراسر دنیا وجود دارند که برای عرضه نتایج موثر و بی خطر از تجربه و تجهیزات کافی برخوردار هستند.
خوشبختانه فناوری لیزر پیشرفته، از قبیل لیزر اسمارت لایپو می تواند تنها در یک جلسه مشکل لاغری موضعی شکم و پهلو شما را برطرف کند. لیپوساکشن با لیزر اسمارت لایپو معمولا با بی هوشی موضعی صورت می گیرد و یک جلسه درمانی بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد.پزشک با استفاده از لیزر اسمارت لایپو چربی هایی که در زیر پوست شکم قرار دارد را ذوب می کند. علاوه بر ذوب کردن و برطرف کردن چربی شکم ، لیزر اسمارت لایپو همچنین کمک می کند تا برای بدست آوردن نتایج بهتر پوست شما سفت تر شود. از آنجایی که این روش درمانی از اواخر سال ۲۰۰۶ عرضه شده است، اکنون پزشک های مجربی در سراسر دنیا وجود دارد که تجربه و تجهیزات مناسب برای بدست آوردن نتایج موثر و بی خطر را دارند. اگر شما یکی از میلیون ها نفری هستید که از چربی اضافی ناحیه پا رنج می برید و می خواهید بدانید که آیا روش لیپوساکشن بدون درد با لیزراسمارت لایپو برای شما مناسب است، به جلسه مشاوره محرمانه رایگان با متخصص لیزردرمانی ناحیه خود بروید. ایشان هزینه روشهای مختلف درمانی ازجمله هزینه لیپوماتیک، لیپوساکشن و ... را برای شما تخمین خواهد زد.

مزایای لیپوساکشن با لیزر اسمارت لایپو مخصوص چربی ناحیه شکم

 • جایگزین لیپوساکشن سنتی
 • چربی های شکم در عضلات پایین و بالای شکم را ذوب می کند
 • معمولا تحت بی هوشی موضعی صورت می گیرد
 • سریع و بهینه است و تنها بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد
 • زمان بهبودی سریع و زمان از کار افتادگی کمی دارد
 • فن آوری لیزر به سفت شدن پوست شکم کمک می کمئ
 • قیمت مناسبی دارد

لیپوساکشن بازو با لیزر اسمارت لایپو

لیزر لیپولیز ران، شکم، پهلو و بازو
چربی اضافی ناحیه بازو باعث می شود که بازوهای شما شل و ول به نظر برسند و بر زیبایی شما تاثیر می گذارد. این چربی اغلب با افزایش چربی در پشت بازو/ ماهیچه سه انباشته می شود. این مساله مخصوصا پس از زایمان در زنان صادق است، زیرا رسوب های چربی در قسمت داخلی و بیرونی ران قابل تشخیص تر هستند و سخت تر می توان آنها را از بین برد.
چربی شل و ول در ناحیه بازو باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود و بسیاری از افراد برای پوشیدن تی شرت، لباس های بدون آستین یا لباس مایو راحت نیستند، زیرا از وضعیت خود آگاه هستند.
در صورتی که جزو این دسته از افراد هستید، دیگر نیازی نیست غصه بخورید!
خوشبختانه فناوری لیزر پیشرفته، از قبیل لیزر اسمارت لایپو می تواند تنها در یک جلسه مشکل کوچک کردن بازو  را برطرف کند. لیپوساکشن با لیزر اسمارت لایپو معمولا با بی هوشی موضعی صورت می گیرد و یک جلسه درمانی لیپولیز بازو بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد.پزشک با استفاده از لیزر اسمارت لایپو چربی هایی که در زیر پوست قرار دارد را ذوب می کند. علاوه بر ذوب کردن و برطرف کردن چربی پا، لیزر اسمارت لایپو همچنین کمک می کند تا برای بدست آوردن نتایج بهتر پوست شما سفت تر شود. از آنجایی که این روش درمانی از اواخر سال ۲۰۰۶ عرضه شده است، اکنون پزشک های مجربی در سراسر دنیا وجود دارد که تجربه و تجهیزات مناسب برای بدست آوردن نتایج موثر و بی خطر را دارند.
اگر شما یکی از میلیون ها نفری هستید که از چربی اضافی ناحیه پا رنج می برید و می خواهید بدانید که آیا روش لیپوساکشن با لیزراسمارت لایپو برای شما مناسب است، به جلسه مشاوره محرمانه رایگان با متخصص لیزردرمانی ناحیه خود بروید.

مزایای لیپوساکشن با لیزر اسمارت لایپو مخصوص چربی ناحیه بازو

 • جایگزین لپوساکشن سنتی
 • چربی را ذوب می کند و سلول های چربی را از بین می برد
 • تحت بی هوشی موضعی صورت می گیرد
 • سریع و بهینه است و تنها بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد
 • زمان از کارافتادگی کم و زمان بهبودی سریع تری نسبت به روش های تهاجمی تر دارد
 • روشی با حداقل تهاجم: کانولای بسیار کوچک= برش بسیار کوچک و عدم نیاز به بخیه

لیپوساکشن صورت با لیزر اسمارت لایپو

لیزر لیپولیز ران، شکم، پهلو و بازو
صورت فرد بسیاری از خصوصیات او را آشکار می سازد. در هنگام ملاقات با افراد جدید یا دیدن دوستان قدیمی، اول چهره فرد مورد توجه قرار می گیرد. با افزایش سن، چربی های اضافه انباشته می شوند، گرانش و از بین رفتن طبیعی قابلیت انعطاف پذیری پوست همگی بر ظاهر شما تاثیر می گذارند. در نتیجه، وقتی به آینه نگاه می کنید، صورت شما نسبت به آن چه خود احساس می کنیم پیرتر به نظر می رسد و طراوات قبلی را ندارد. از طریق طول موج های پیشرفته لیزر اسمارت لایپو، بیماران در سراسر دنیا می توانند چربی های اضافی خود را از بین ببرند و پوست صورت خود را سفت کنند. لیزردرمانی پوست با استفاده از لیزر اسمارت لایپو تحت بی هوشی موضعی صورت می گیرد و معمولا تنها بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد. پزشک متخصص از لیزر اسمارت لایپو استفاده می کند تا سلول های چربی واقع شده در زیر پوست را ذوب کند.
علاوه بر ذوب کردن و برطرف کردن چربی پا، لیزر اسمارت لایپو همچنین کمک می کند تا برای بدست آوردن نتایج بهتر پوست شما سفت تر شود. از آنجایی که این روش درمانی از اواخر سال ۲۰۰۶ عرضه شده است، اکنون پزشک های مجربی در سراسر دنیا وجود دارد که تجربه و تجهیزات مناسب برای بدست آوردن نتایج موثر و بی خطر را دارند.

مزایای روش جوان سازی پوست با لیزر اسمارت لایپو

 • ظاهر جوان تری را به چهره شما می دهد
 • به از بین بردن چربی اضافی صورت کمک می کند
 • به سفت شدن پوست صورت کمک می کند
 • به سفت شدن فک کمک می کند
 • خط فک شما را مشخص می کند
 • سریع و بهینه است ( تنها بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد)
 • زمان بهبودی سریع و زمان ازکارافتادگی کمی دارد
 • قیمت مناسبی دارد

لیپوساکشن گردن با لیزر اسمارت لایپو

لیزر لیپولیز ران، شکم، پهلو و بازو
با افزایش سن، انباشت چربی اضافه، گرانش و از بین رفتن انعطاف پذیری پوست به صورت طبیعی همگی بر ظاهر گردن شما تاثیر می گذارند.در نتیجه، وقتی به آینه نگاه کنید، متوجه می شوید که صورت و گرد شما نسبت به آنچه احساس می کنید پیرتر به نظر می رسند و طراوات سابق را ندارند.
روش لیپوساکشن سنتی ( که از لیزراستفاده نمی شود) ناحیه گردن به داشتن انعطاف پذیری مناسب پوست بستگی دارد تا پوست پس از برداشت چربی، به سرجای خود برگردد. برعکس، روش لیپوساکشن با لیزر اسمارت لایپو نتایج بهتری را برای بیماران در تمامی سنین عرضه می کند که از جمله آنها می توان به بیماران سالخورده بیش از ۵۰ سالی اشاره کرد که به دلیل کیفیت پوستی که دارند، روش لیپوساکشن سنتی برای آنها مناسب نیست.
با این حال، مناسب بودن این روش برای شما صرفا با نگاه کردن به آینه و بررسی کیفیت پوست گردن بدست نمی آید. تنها یک پزشک مجرب می تواند تشخیص دهد که آیا برای جراحی لیپولیز ناحیه گردن مناسب هستید یا خیر. از طریق طول موج های پیشرفته لیزر اسمارت لایپو، بیماران در سراسر دنیا می توانند چربی های اضافی خود را از بین ببرند و پوست گردن خود را سفت کنند

لیزردرمانی پوست با استفاده از لیزر اسمارت لایپو تحت بی هوشی موضعی صورت می گیرد و معمولا تنها بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد. پزشک متخصص از لیزر اسمارت لایپو استفاده می کند تا سلول های چربی واقع شده در زیر پوست را ذوب کند.
علاوه بر ذوب کردن و برطرف کردن چربی پا، لیزر اسمارت لایپو همچنین کمک می کند تا برای بدست آوردن نتایج بهتر پوست شما سفت تر شود. از آنجایی که این روش درمانی از اواخر سال ۲۰۰۶ عرضه شده است، اکنون پزشک های مجربی در سراسر دنیا وجود دارد که تجربه و تجهیزات مناسب برای بدست آوردن نتایج موثر و بی خطر را دارند. اگر شما نیز از افراد هستید که چربی اضافی ناحیه گردن رنج می برید و می خواهید بدانید که آیا روش لیپوساکشن با لیزراسمارت لایپو برای شما مناسب است، به جلسه مشاوره محرمانه رایگان با متخصص لیزردرمانی ناحیه خود بروید.

.مزایای روش جوان سازی پوست گردن با استفاده از لیزر اسمارت لایپو

 • ظاهر جوان تری برای چهره شما عرضه می کند
 • چربی اضافه ناحیه گردن را از بین می برد
 • به سفت شدن چانه کمک می کند
 • خط فک را مشخص می کند
 • به سفت شدن پوست گردن کمک می کند
 • سریع و بهینه است ( تنها بین ۱ تا ۳ ساعت طول می کشد)
 • زمان بهبودی سریع و زمان ازکارافتادگی کمی دارد
 • قیمت مناسبی دارد

لیزر اسمارت لایپو با قیمتی مناسب، در زمانی سریعتر می تواند چربی های موضعی را از بین ببرد. پس اگر در ناحیه شکم، بازو، پهلو و صورت دارای چربی ها و چاقی موضعی هستید، می توانید به روش اسمارت لایپو نیز به عنوان یک گزینه بیاندیشید و درباره آن با پزشک متخصص مشورت کنید.